Prekliaty tanzanit přehled

Prekliaty tanzanit
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314398/bmid_nesmies-ma-milovat-2-prekliaty-tanz-eLZ-314398.jpg 4 36 36

História nezostane nikdy tak celkom pochovaná a už vôbec nie zabudnutá. Niekedy sa vracia v podobe pandorinej skrinky, ktorá čaká na svoje otvorenie.  Dva príbehy, ktoré sa od seba nemôžu líšiť viac, spája iba tenučká niť medzi prítomnosťou a hriechmi z minulosti. Pripravila som si pre vás pútavý príbeh konžskej otrokyne Ashanti a jej majiteľa Arthura a moderný príbeh zo súčasnosti medzi korunným princom zo Saudskej Arábie a belgickou gemologičkou Sandy de Vos. Minulosť, ruka v ruke s osudom, si necháva záležať i na tom, aby zaujímavo poprepletala životy hlavných hrdinov. Prináša viac ako len zakázanú lásku plnú utrpenia. Dokážu city odsúdené na zánik prežiť aj nemilosrdné predsudky spoločnosti?  Dej knihy nie je iba príbehom o láske, ale aj o neuveriteľnej túžbe človeka chcieť prežiť. Pripravte sa na silný dej, ktorého historická časť vám svojou krutosťou vyrazí dych a tešte sa na okamihy nehy, ktoré vám poláskajú dušu. To, či sa naplní posolstvo, pre ktoré sa ešte raz museli otvoriť brány minulosti, sa dočítate v knihe s názvom Prekliaty tanzanit.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Brána

Prekliaty tanzanit, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prekliaty tanzanit. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (15)

Veve11111
09.08.2023 4 z 5

Podobne ako v prvej časti, aj v tejto ma viac bavili pasáže z minulosti. Tie z prítomnosti mi prišli dosť naivné a tak detinsky napísané. Obe knihy ako jeden celok, však podľa môjho názoru, nie sú na slovenské pomery zlým dielom, aj napriek tomu, že príbeh pôsobí celkom naivne a miestami až absurdne.

Jurajovamaka
03.03.2021 5 z 5

Monika patrí k TOP autorkám na Slovensku. Je známa aj v zahraničí. ❤
Pokračovanie knihy Nesmieš ma milovať, ma nesklamalo. Kniha bola úžasná tak, ako jej prvá časť. Nevedela som ju pustiť z rúk. A vlastne sa rozlúčiť s príbehom a s ich hrdinami, a možno preto som mala pocit, že by som ten koniec, kde sa postupne všetko vysvetlilo bola ešte viac rozpísala.......aby som ju mohla dlhšie čítať. Ďakujem autorke za skvelý zážitok.❤
O D P O R Ú Č A M ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

LilianaFalcon
17.09.2020 3 z 5

O něco slabší než první díl.
Všechno to bylo propletené až moc a zavánělo to telenovelou.
A ten epilog vůbec nebyl potřeba. Bez něj by se knížka rozhodně obešla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Prekliaty tanzanit v seznamech