Záhadný milionář přehled

Záhadný milionář
https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91597/bmid_zahadny-milionar-Mh6-91597.jpg 3 3 3

Sophia Shepherdová sní o tom, že se jednou provdá za svého šéfa Michaela Barringtona III. Ale její pozornost přitahuje jiný muž - Mike Barr, poštovní poslíček společnosti. Když bude však naslouchat svému srdci, splní se jí její sen?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

I Married the Boss , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhadný milionář. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel4895
21.05.2023 1 z 5

Keďže som zvyknutá, že moje názory po prečítaní príbehov sa väčšinou líšia od iných, ani ma neprekvapilo, keď som uvidela toto vysoké hodnotenie tejto romance :D Ak mám byť úprimná, mne to prišlo celé detinské a trápne, hneď na tej prvej stránke som sa zarazila, že to čo je, toto? ....túžba vydať sa za muža, len preto že je bohatý - to ešte pochopím, ale nevedieť ako ten človek vyzerá, a byť doňho zamilovaný? to ako ozaj???.....bohužiaľ som čítala len do tretiny knižky, i keď teda rozumiem, že Sophia mala ťažký život a peniaze by sa jej zišli, no myslím že autorka vytvorila naivnú nerealistickú hlupaňu, hoci ju popisovala ako roztomilú slečnu. Jedna hviezdička za nápad, že bohatý syn sa prezlečie za obyčajného zamestnanca, aby mal prehľad o tom, čo sa deje vo firme - u nás na SVK chodí takéto niečo v telke a je to super. A takisto dávam ďalšiu hviezdičku za opis chémie medzi hlavnými postavami.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhadný milionář v seznamech

Laura Anthony