Nevesta pre čarodejníka přehled

Nevesta pre čarodejníka
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3894/nevesta-pre-carodejnika-3894.jpg 4 45 45

Arriman Hrozný, obávaný Čarodejník Severu, sa rozhodol, že sa ožení. Jeho ženou sa musí stať bosorka, ktorá má tú najtemnejšiu moc… no ktorá to vlastne je? A tak usporiada turnaj v kúzlení, vďaka ktorému zistí, ktorá z čarodejníc je tá najdiabolskejšia. Krásna madam Olympia predvedie hrôzostrašnú Symfóniu smrti, počas ktorej sa pred ohúrenými divákmi zjavia tisícky potkanov. Avšak magické pokusy bielej čarodejnice Belladony vypália vždy akosi čudne. Namiesto hadov vyčaruje nežné voňavé kvety a keď sa jej konečne podarí vykúzliť netopiere, nestanú sa z nich krvilační upíri, ale mierumilovné stvorenia, ktoré láskyplne odpočívajú v jej zlatých vlasoch… Nešťastná Belladona veľmi túži po tom, aby sa stala zlou zaklínačkou… lenže ako? ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevesta pre čarodejníka. Přihlašte se a napište ho.

bookemma
07.08.2014 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství. Nádherně čtivé a originální.

vikimi
11.07.2014 5 z 5

Tak krásné, čtivé i nápadité.
Moc povedená kniha!
Tuhle knížku mám pořád, nedokázala bych ji prodat. Byla to moje dětská, velmioblíbená knížka!

Slovanka
22.11.2012 4 z 5

Kouzelné vyprávění, které udělá radost jak malým, tak velkým :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nevesta pre čarodejníka v seznamech

v dalších seznamech3x

čarodějové