Nevinná lavina přehled

Nevinná lavina
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502206/bmid_nevinna-lavina-t0N-502206.jpg 5 28 28

GO! – Gang odvážných série

Gang odvážných v lavinovém ohrožení. Druhá kniha řady GO! Mariana, Jonáš, Tim, Hardy a dvojčata Alfa a Beta se sjíždějí do Krkonoš, aby strávili příjemný týden na lyžích. Hned první den se vydají na běžkách na Výrovku, kde má být většina party ubytovaná. Krátká cesta se změní v nečekané drama prudkým zvratem slunečného počasí v hustou sněhovou vánici. Stmívá se a chata je v nedohlednu – šestice je donucena přečkat mrazivou noc venku. Přežije Gang odvážných, když na horách navíc hrozí laviny?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nevinná lavina. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

Kacisek
08.09.2024 5 z 5

Knihu jsme dostali a jelikož bydlíme pár km od Špindlu syn se do ní hned zacetl. Moc se nám kniha líbila. Byla napínavá a člověk se přiučí jak se zachovat v tako situaci.

Catt
13.11.2023 5 z 5

Tato kniha se opravdu povedla a také je to kniha, kterou syn četl sám od sebe a přál si a přečetl i další díly. Napínavý příběh, kdy kamarádi drží při sobě, aby překonali nebezpečí, ho opravdu zaujal.

verunka5089
05.06.2022 5 z 5

určitě doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nevinná lavina v seznamech

v Právě čtených1x