Než vystydne káva přehled

Než vystydne káva
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541950/bmid_nez-vystydne-kava.jpg 4 928 928

Funiculi funicula série

Pokud byste měli možnost vrátit se zpět v minulosti, využili byste ji? Malá japonská kavárna Funiculi funicula ukrývá nečekané tajemství. Jedno z jejích míst umožňuje hostům kavárny, vrátit se zpět do minulosti. Musí však dodržet určité podmínky. Přítomnost však nezmění a čas mají omezený – než jim vystydne káva. Možnosti využijí čtyři dvojice – milenci, manželé, sestry a matka s dítětem. A právě jejich příběhy kniha vypráví a přináší dojemná rozuzlení jejich životních osudů.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Kniha Zlín

コーヒーが冷めないうちに (Kóhí ga samenai uči ni), 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Než vystydne káva. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (251)

NorthFinder
05.10.2024 5 z 5

První díl série 4 knih, který uvede čtenáře do jiného časoprostoru než jsme zvyklí. Neměnná pravidla cestování v čase ukazují na možnost změnit vnímání pro obtížné situace, které se staly a možnost vyrovnání se se ztrátou. Citlivé, filozofické, trochu melancholicko-poetické. Opakování některých pasáží ke čtveřici knih patří a nijak to nesnižuje kvalitu čtení.

ocean3
23.09.2024 5 z 5

Tato knížka byla sice oddechová, ale zanechala ve mně takový zvláštní, ale hezký pocit. Dobře se četla a zahřála na srdci. Ideální četba k ranní kávě v podzimním období.

Roscata
03.08.2024 3 z 5

Náhodně jsem na tuhle knihu narazila v knihovně, zaujal mě název a obálka a po přečtení anotace jsem si řekla, proč ne?
Je to velmi oddechový příběh se zajímavým tématem i sympatickými postavami. Co mě ale strašně štvalo, bylo neustálé opakování pravidel kavárny, nebo tedy cestování v čase. Po třetím opakování jsem tyhle části prostě jen rychle přélétala očima. Obava, že se to bude i v dalších dílech opakovat, mě odrazuje od čtení pokračování.

Knižní novinky (8. týden)

21.02.2021

Knižní novinky (15. týden)

07.04.2019

„Všechno nejde vždycky tak, jak si člověk přeje.

Kniha Než vystydne káva v seznamech

v Právě čtených25x
v Přečtených1 218x