Nežiaduci účinok: smrť přehled

Nežiaduci účinok: smrť https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90038/bmid_neziaduci-ucinok-smrt-OKj-90038.png 4 89 89

Táto kniha rozpráva pravdivý príbeh o korupcii, podplácaní a podvodoch. Napísal ju bývalý riaditeľ farmaceutického koncernu Dr. John Virapen, ktorý pozná interné praktiky a postupy používané vo farmaceutických gigantoch.

Literatura naučná
Vydáno: , Slovart Print

Side Effects: Death , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nežiaduci účinok: smrť. Přihlašte se a napište ho.

knihamouder
04.04.2024

Nahlédnutí do farmaceutického průmyslu od klinických studií až po samotné užívání léku pacientem. Již jsem viděla několik dokumentů/filmů (př. Zabiják bolesti) a četla pár knih na dané téma. Tato kniha potvrdila ostatní zdroje. Dle autora jde především o velké zisky. Mluví o falšování a zatajování klinických studií, podplácení úřadů i lékařů, o normalizaci zobání pilulek na cokoli u dospělých i u dětí, o nežádoucích účincích..
Z autorova vyprávění mám pocit, že nám stejně neodhalil vše, co věděl nebo zažil. Místy jsem měla pocit, že byl pyšný na to jak se vypracoval a získal "špinavé" peníze.
Možná, že kniha někomu pomůže při rozhodování o svém zdraví, přístupu k životu a ověřování faktů.

Eva88
06.04.2021 2 z 5

Kdo se o toto téma aspoň trošku zajímá, tak se v knize nedozví nic "kulervoucího". Navíc pro mě napsáno velice nesympatickou a nečtivou formou. Ale snaha o osvětu byla, proto dvě hvězdičky.

PepkazDepka
28.02.2021 4 z 5

Dobre napísaná kniha, zaujímavý životný príbeh, zaujímavé info z pozadia farma firiem, marketingu... Povinné čítanie pre každého kto bezhlavo verí reklamám a lekárom.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nežiaduci účinok: smrť v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x