Nezlomní: Prošli džunglí, aby našli nejlepšího přítele přehled

Nezlomní: Prošli džunglí, aby našli nejlepšího přítele
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539781/bmid_nezlomni-prosli-dzungli-aby-nasli-nejlepsiho-pritele.jpg 5 3 3

Knižní předloha filmu s Markem Wahlbergem v hlavní roli, skutečný příběh o osudovém setkání sportovce a psa. Když závodíte 700 kilometrů skrz džungli a hory Ekvádoru, toulavý pes v patách je to poslední, co potřebujete. Přesně to se ale stane Mikaelu Lindnordovi, když jednoho dne hodí zbídačenému tulákovi masovou kuličku. Ať se s týmem snaží sebevíc, nemohou ho setřást – a Mikael si brzy uvědomí, že ani nechce. Příběh Arthura je strhujícím svědectvím o výjimečném poutu utvořeném v extrémních podmínkách a boji za záchranu jednoho psího života.... celý text

Romány Biografie a memoáry Příroda, zvířata
Vydáno: , Universum (ČR)

Arthur - The Dog Who Cross the Jungle to Find a Home , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nezlomní: Prošli džunglí, aby našli nejlepšího přítele. Přihlašte se a napište ho.

McTygr
24.06.2024 5 z 5

Při čtení knihy, mi nejednou slzely oči, při vzpomínkách na mého nejlepšího, čtyřnohého přítele, se kterým jsem měl ten nejskvělejší vztah, jaký snad jde mít. Takže jsem si knihu ihned velmi oblíbil a přečetl jí jedním dechem.

iveta3689
22.06.2024 5 z 5

Milá knížka, kterou přečtete na jeden zátah. Na autorovi je vidět, že není spisovatel, ale zase je jeho vyprávění autentické. Celý příběh prozradí podtitul, je to přesně to, co si u podobné knihy představíte. Kniha je sice jednoduchá, ale dojemná a pohladí po duši.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nezlomní: Prošli džunglí, aby našli nejlepšího přítele v seznamech

Autorovy knížky