Nikdy nevím, jak na tom s tebou jsem přehled

Nikdy nevím, jak na tom s tebou jsem
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130244/nikdy-nevim-jak-na-tom-s-tebou-jsem-130244.jpg 4 6 6

Tušíte, že vás má rád, a přece se k vám chová tak, že nikdy nemůžete mít jistotu? Ničí vám sebevědomí tím, jak nedává najevo svoje city? Věčně má kousavé poznámky, neplní sliby, sabotuje dohody, a ještě vám tvrdí, že problém máte vy, nikoli on? Pak je velice pravděpodobné, že žijete s mužem, který je pasivně agresivní. Na dně jeho duše sídlí úzkost a hněv, a protože si připadá slabý, dává hněvu průchod nepřímo. Tato kniha vám umožní pochopit vaši situaci a přináší rady, jak soužití vylepšit...... celý text

Pro ženy Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Motto , Albatros (ČR)

Living With The Passive-aggressive Man , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdy nevím, jak na tom s tebou jsem. Přihlašte se a napište ho.

eleonora58
11.03.2019

Plně souhlasím, mám stejnou úplně zkušenost, až kniha mně otevřela oči. Je napsaná výborně, jako by autor manžela znal a popsal přesně jeho chování. Bohužel ani mně rady nepomohly, pokoušela jsem se o změnu 3 roky, pak jsem vztah ukončila (po 36 letech) a v žádném případě nelituji.

Babička6
20.01.2016

To jaký je můj manžel jsem dlouho nemohla najít v žádné populární ani odborné psychologické knize nebo publikaci. V této knize jsem ho našla - téměř čistý exemplář! Po přečtení knihy jsem počkala ještě dva roky a zkoušela se řídit radami, které v knize jsou. Nepomohlo to, situace se zhoršila natolik, že jsem po 36 letech manželství odešla od svého manžela. Je to už rok a nebyl den, kdy bych toho litovala. Děkuji autorovi knihy, myslím že jen málo knih takto "zasáhne" opravdu konkrétně do života člověka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nikdy nevím, jak na tom s tebou jsem v seznamech

Autorovy knížky

Scott Wetzler