Nízkosacharidová středomořská kuchařka přehled

Nízkosacharidová středomořská kuchařka
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542656/mid_nizkosacharidova-stredomorska-kucharka.jpg 5 1 1

Michelle Dudashová představuje publikaci Nízkosacharidová středomořská kuchařka, v níž naleznete snadné, převážně zeleninové recepty, abyste si udrželi pevné zdraví. Středomořský jídelníček se řadí mezi vysoce oceňované stravovací režimy, protože se snadno dodržuje, prokazatelně zlepšuje zdravotní stav, pomáhá udržovat optimální hladinu cukru v krvi, snižuje riziko vzniku rakoviny a prodlužuje život. V této kuchařce se snoubí to nejlepší ze středomořských jídel v podobě více než 100 výživných receptů. Celá rodina tak může jíst chutně a zdravě, a navíc zde naleznete i 60 pokrmů, které zvládnete připravit do půl hodinky. Poznejte výhody středomořské stravy se sníženým obsahem sacharidů, převážně založené na zelenině a mořských plodech i vyšším poměru bílkovin a prospěšných tuků. V knize naleznete ty nejzdravější a nejlákavější chutě i suroviny Středomoří. Budou se vám na ně sbíhat sliny a probudí ve vás touhu cestovat.... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Alpha book

The Low Carb Mediterranean Coocbook, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nízkosacharidová středomořská kuchařka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

werick
13.08.2024 5 z 5

Moc hezky udělaná kuchařka, skvělé recepty z dostupných surovin, které jsou jednoduché na přípravu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nízkosacharidová středomořská kuchařka v seznamech

Autorovy knížky

2022  100%Nízkosacharidová středomořská kuchařka