Noc kukačky přehled

Noc kukačky
https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83871/bmid_noc-kukacky-83871.jpg 3 12 12

Moira Kellyová přijíždí do Bostonu k rodičům na oslavy svatého Patricka. Nemile ji překvapí, když se v irské hospodě, kterou vede její otec, setkává během hovoru o politice s pocitem strachu a nebezpečí. Zároveň si velice rychle uvědomuje, že její dávná láska k rodinnému příteli Dannymu O´Harovi stále trvá, přestože s ní do Bostonu přijel i její nový přítel Michael. Přes všechnu vášeň a špatné svědomí vůči Michaelovi, jichž se nemůže zbavit, se snaží zjistit, kde číhá nebezpečí, které jí potvrdí i podivná smrt jednoho z návštěvníků hospody. Je možné, že ani dlouhá desetiletí nestačila k tomu, aby zmírnila náboženskou nenávist a otupila ostří kruté pomstě?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Night of the Blackbird

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noc kukačky. Přihlašte se a napište ho.

renefer
19.03.2019 3 z 5

Pořídila jsem si tuto knihu, protože historické romance této spisovatelky opravdu můžu. Tahle je ale spíš vhodná pro milovníky Irska a jeho legend a historie. Nevím, jestli mi víc vadil překlad irských pidimužíků jako leprachounů nebo stupidní chování hlavní hrdinky.

Zdenda20
16.11.2015 2 z 5

Tady je dost patrná červená knihovna, ale ostatní knihy jsou lepší.

gabca007
11.04.2014 3 z 5

Jelikož mám od této spisovatelky přečtené téměř všechny
její knihy, troufám si říct, že tahle mne hodně překvapila. A bohužel ne zrovna kladně.
Mám ráda její historické romance, stejně jako příběhy ze současnosti.
Tato kniha ale docela vybočuje - ani nevím, jak ji popsat.
Taková opravdu malá milostná , ani ne zápletka na velkém politickém pozadí.
IRA, Belfast..., co dodat?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noc kukačky v seznamech

v dalších seznamech1x