Noční příběhy II přehled

Noční příběhy II
https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87408/bmid_nocni-pribehy-ii-o2m-87408.jpg 4 109 109

Noční příběhy série

< 2. díl

Kniha obsahuje dva romantické příběhy oblíbené autorky. Noční stín Colt Nightshade hledá dceru svých přátel, která utekla z domova a byla unesena. Stopa ho zavede do Denveru, kde se setká se svým starým přítelem, kapitánem na policii. Ten mu přidělí Altheu Graysonovou, aby mu pomohla případ vyřešit. Colt brzy zjistí, že ho Althea přitahuje, ale ta se stálému vztahu brání. Noční dým Ryan Piasecki vyšetřuje sérii požárů, ohrožujících existenci společnosti, která patří Natalii Fletcherové. Během vyšetřování se Ryan s Natalií sblíží, ovšem je mu jasné, že to je žena zvyklá pohybovat se v naprosto odlišné společnosti než on. Odstraní jeho pochyby další nebezpečný požár, v němž Natalie málem přijde o život?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Harlequin

Night Tales: Nightshade, Night Smoke , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noční příběhy II. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
09.11.2022 5 z 5

Tohle byli první dva detektivní romány od této spisovatelky , které jsem četla a musím říct,že naprosto super.od obou příběhů jsem se nemohla odtrhnout.mam ráda,když mě kniha upoutá od prvních pismenek

georginaa
08.06.2022 3 z 5

Dva příběhy s detektivní zápletkou a romantikou. Mám ráda takové příběhy, kde se něco děje, v případě prvního příběhu jde o ztracenou dceru a v druhém příběhu o žhářství. Oba příběhy mají co do sebe a Nora je fantastická, je to moje nejoblíbenější spisovatelka romantiky a detektivek.

petraj30
08.01.2021 4 z 5

Moc pěkná kniha. Jen nevím proč, ale do prvního příběhu jsem se nějak nemohla začíst. Chvilku to trvalo, než jsem si navykla na všechny osoby a všechny okolnosti. Od půlky jsem pro změnu nemohla knihu odložit, jak to bylo napínavé. Rozhodně to byl zajímavý případ.
Druhý díl byl naprosto skvělý. Líbil se mi ze všech příběhů z této série nejvíc. Ten příběh jsem si opravdu užila.
Moc se mi líbilo, že se tu objevili i hrdinové a jejich přírůstky z minulých dílů. Někdy ty příhody s dětmi byly vážně moc vtipné.
Obě knihy se mi moc líbily a v budoucnu se k nim ještě vrátím:-).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noční příběhy II v seznamech

vrazi pátrání