Nová Hektorova cesta aneb Honba za časem přehled

Nová Hektorova cesta aneb Honba za časem
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303308/bmid_nova-hektorova-cesta-aneb-honba-za--FCO-303308.jpg 4 31 31

Hektor se vydává za dalším dobrodružstvím, tentokrát chce polapit něco velmi prchavého: čas. Proč máme neustále málo času, přestože stále pospícháme. Existuje čas vůbec, když minulé už pominulo, přítomné v okamžiku zmizí a budoucí se ještě neudálo? Hektor začíná hledat ztracený čas a snaží se zjistit, jak by se nemožné mohlo stát možným a pomíjivý okamžik štěstí věčným.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Smart Press

Le nouveau voyage d' Hector, 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nová Hektorova cesta aneb Honba za časem. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

Veroba
27.03.2020 1 z 5

Knihu jsem ani nedočetla. Nevím, jestli jsem z těchto typů knížek "vyrostla", protože dříve jsem je četla ráda. Je mi to líto, ale bylo to naprosto o ničem.

Libušš
01.07.2019 2 z 5

Levná knížka, která neurazí. Čtete o někom, občas se vás snaží něco naučit, nebo se alespoň zamyslet. Třetí a za mě nejslabší díl.

Kája95
12.10.2018 5 z 5

Knížku jsem koupila v levných knihách a upřímně jsem myslela, že ji ani nebudu číst. Mile prekvapila, moc hezky napsané

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nová Hektorova cesta aneb Honba za časem v seznamech

v Právě čtených1x