Nová škola milostného umění přehled

Nová škola milostného umění
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217754/bmid_nova-skola-milostneho-umeni-Fgz-217754.jpg 3 2 2

O lásce a milování bez sexuologických dogmat. Sexuální život moderního člověka je narušen, partnerský intimní život prochází krizí, sex se stává předmětem konzumu a funguje spíše jako sportovní disciplína, zaměřená na dosahování výkonů hodnocených podle množství dosažených orgasmů. Velkou část viny na tom nesou sexuologové, kteří vnutili lidem pojetí sexu coby konzumování rozkoše, kdy je důležitá technika, orgasmy a vytrácí se duchovní podstata, komunikační smysl intimních kontaktů. Proto se dvojice autorů snaží obnovit původní poslání sexuálního soužití podle starých východních učení. Sex je zde ukázán v původní komunikační podobě, tedy je určen stálým partnerům, spojen s praktikováním sexuálních energetických cvičení v duchu tradiční klasifikace jin a jang. Kniha se snaží propojit teoretický osvětový přístup k sexu, kdy usiluje o vyvrácení moderních sexuologických dogmat, s praktickými návody a postupy na zlepšení sexuálního života Poučení o přirozeném, radostném sexu a komunikační erotice podle staroindické tantry a staročínského taoismu... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nová škola milostného umění. Přihlašte se a napište ho.

Comodore
16.07.2021 odpad!

Kniha je upřímně hrozná. Jde po povrchu. Takřka nepoužitelná. Pro muže je negativní. Pro ženu taky nic pozitivního nepřinese, možná narust narcismu. Doporučuji Raději knihy od autora: Mantak Chia.

JosefHorák
21.06.2017 5 z 5

Jedna z mála českých (evropských) knih s tantrickým tématem. I zábavně psaná ;)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nová škola milostného umění v seznamech

v dalších seznamech1x

sexualita tantra