Nové pohádky pro unavené rodiče přehled

Nové pohádky pro unavené rodiče
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543133/bmid_nove-pohadky-pro-unavene-rodice.jpg 3 41 41

Volné pokračování Krátkých pohádek pro unavené rodiče. V rodině se za deset let pár věcí změnilo: Sáře nejsou čtyři, ale čtrnáct a Báře neméně kritických dvanáct. Tatínek je ale pořád známým hercem a maminka lékárnicí. Dědeček zemřel a babička Vilma dostala Alzheimerovu nemoc. Objeví se druhá babička? Krátké cynické příběhy pro rodiče, kteří jsou z práce moc unavení, aby přečetli deset stránek, ale také příliš vytřeštění z hypoték, aby usnuli hned.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nové pohádky pro unavené rodiče. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

kanitsuj
30.07.2021 2 z 5

Knížku jsem si půjčila v knihovně pro zajímavost, protože jsem o ní slyšela a neuměla jsem si moc představit, co je jejím obsahem. Přečteno jsem měla za dvě hodiny a pocity jsou rozporuplné. Je to takový neveselý příběh z dnešní doby vyprávěný rezignovaným autorem. Obsahuje značnou dávku cynismu i autobiografických prvků, jak je u Michala Viewegha obvyklé. Není to žádná pohádka, je to docela realistický obraz dnešní doby, která nutí zoufalé lidi dělat zoufalé věci.

TajemnýSmrad
04.05.2020 4 z 5

Knížka je hrozně příjemná a milá. Žádný velký děj, žádné velké složitosti, ale stejně mě bavila.
Mohla být delší, ale rozhodně mi pár chvil zpříjemnila.

dagsvob
26.02.2020 5 z 5

Super čtení, přečteno za jedno odpoledne.

Velký knižní čtvrtek - 19. října

16.10.2017

Kniha Nové pohádky pro unavené rodiče v seznamech