Návraty domů přehled

Návraty domů
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404588/bmid_navraty-domu-GXV-404588.jpg 4 95 95

Nové začátky série

1. díl

Cassie Carterová si se svými sestrami byla v dětství velmi blízká, ale jistá nešťastná událost jejich pouta zpřetrhala a Cassie hned po střední škole od rodiny utekla, jen aby se vdala za nesprávného muže a zahodila těžce vydřená studia. Její rozhodnutí zlomí jejím rodičům srdce a ještě víc proti ní sestry zatvrdí... Nyní je jí jednatřicet, od manžela odchází a touží se s rodinou usmířit, ale to není vůbec snadné. Jednoho dne jí zavolá starší sestra Karen a Cassie po své šanci ke smíru skočí. Má se však ještě ke komu vracet?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Last One Home , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návraty domů. Přihlašte se a napište ho.

denča1000
03.11.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, byl to příjemný román, pořád se něco dělo a tak se kniha těžko odkládala, ale lehce s k ní vracelo. Jen mi trošku vadila až moc vtírava Amie.

Lenča75
11.10.2023 odpad!

Nejsem náročná čtenářka, ale tak nudnou knížku jsem už dlouho nedržela v ruce.Snažila jsem se jí dát šanci, ale po 100 stránkách jsem přeskakovala stylem po jedné větě na stránce a myslím,že jsem o nic nepřišla, trochu mi to připomnělo serial typu Ulice,kde se také napojite po měsíci nesledování a vlastně o nic nepřijdete, takže asi tak.....

1casper
27.06.2022 4 z 5

Věděla jsem, že kniha je typu Harlequin, s tím jsem ji i otevírala. A mé očekávání splnila.
Příjemné, nenáročné čtení na dva večery.

Příběh Cassie a její dcery, Steva a sester Cassie se mi líbil.
Žádná hloubka, prostě červená knihovna.
V knihovně si ji nechám, až budu mít náladu na něco rychlého, nenáročného, tak se k ní vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návraty domů v seznamech

v Právě čtených2x