Novely a povídky přehled

Novely a povídky
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523875/mid_novely-a-povidky-652006bcc5ccd.png 4 34 34

Obsahuje: Malý pan Friedemann, Šatník, Tristan, Tonio Kroger, Zázračné dítě, Těžká hodina, Smrt v Benátkách, Pán a pes, Nepořádek a časný žal

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Novely a povídky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

Kabuky
12.07.2024 5 z 5

Vynikající soubor povídek.

SSTknihy
05.08.2022 3 z 5

Mann není lehké čtení, pokud mu nedáte dostatek času a nebudete vnímat i obsah psaný mezi řádky, spousta věcí vám unikne mezi prsty. Povídky jsou zajímavým průřezem autorovi tvorby, některé mě oslovily víc (Pán a pes, Zázračné dítě), jiné méně. V každém případě jsou všechny zajímavým pohledem do nitra, chování a příčin jednání různých lidí. P. S. opravdu skvělý doslov.

yaja8823
17.04.2021 4 z 5

Nebudu psát nic psychologického. Knihu jsem si ráda přečetla, novely jsou velmi rozporuplné a plné tajů života a představ. Na konci je psáno také o autorovi a jeho myšlenkách a o tom, co jej vedlo k té které novele.... to je velmi zajímavé. Každopádně je to dobrá kvalitní kniha, doporučuji k přečtení, jistě vám to něco dá :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Novely a povídky v seznamech

v Právě čtených1x