Přiznat vinu přehled

Přiznat vinu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402127/bmid_priznat-vinu-idI-402127.jpg 4 452 452

Novinář Marek Vráz série

Jedné deštivé červencové noci roku 1996 mizí v Praze beze stopy mladá žena. I přesto, že se okamžitě rozbíhá intenzívní pátrání, není nalezena jediná indicie, která by k ní policii přivedla. O dvaadvacet let později jiná žena podléhá zákeřné nemoci a její beznadějný stav vyprovokuje k činu muže, který ví, co se té dávné deštivé noci událo. Pravda, jež vyplouvá na povrch, s sebou však nepřináší úlevu a vykoupení, nýbrž jen další bolest a několik podob smrti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Přiznat vinu. Přihlašte se a napište ho.

Olous1
15.02.2024 5 z 5

Přiznat vinu...moje první knížka od autora. Jsem velice mile překvapena. Styl psaní mi sedí, zápletka dobrá a konec zajímavý. Vůbec jsem ten konec takto nečekala. Určitě doporučuji a jdu na další díl.95%.

Radimka
11.02.2024 4 z 5

Příběh dobrej, ale tak nějak zbytečně natahovanej. Popisy typu “navlékl jsem si funkční prádlo, přes ně přetáhl rolák a cyklistické kalhoty, nasoukal se do membránové bundy S PODŠÍVKOU" - to jsou opravdu informace k nezaplacení. No můj autor to asi úplně nebude.

mataj
09.02.2024 3 z 5

Nebylo to špatné, ale ani mě to nenadchlo. Hezky načaté vyšetřování případu zmizelé mladé dívky je náhle utnuto, a po dvaadvaceti letech se díky výčitkám svědomí a přesvědčení o karmě dozvídáme pravdu. Nicméně autora ani náhodou nezatracuji, kniha se četla hezky, takže se chystám i na další díly.

Knižní novinky (18. týden)

28.04.2019

Kniha Přiznat vinu v seznamech

v Právě čtených1x

detektivní a krimi romány česká literatura

Martin Goffa
česká, 1973