O klukovi z plakátu přehled

O klukovi z plakátu
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133541/o-klukovi-z-plakatu-133541.jpg 5 14 14

Televizní večerníčky o Lukášovi a jeho dvojníkovi z plakátu obveselují už několik generací dětí, teprve nyní ale vychází jedenáct příběhů nerozlučné dvojice kamarádů v knižní podobě. Nevěřili byste, jaká dobrodružství se dají zažít na plakátovací ploše. Lukáš a kluk z plakátu se proletí v letadle i v balonu, navštíví cizí kraje, vystoupí v cirkuse se lvem Samsonem, skamarádí se s pejskem Botulou, krokodýlem a pelikánem, dokonce i se strašidlem, zazávodí si na motorkách i na koních. 1. vydání. -- zdroj: www.bux.cz -- ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O klukovi z plakátu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Kontryhelka
28.01.2023 5 z 5

Jeden z mých oblíbených večerníčků, na který velmi ráda a s láskou vzpomínám. Hezky namalované postavičky a pěkné příběhy nachlup stejných chlapců, kteří díky neuvěřitelné podobě zažili spoustu dobrodružství. A my s nimi.

hippiesak
24.01.2023 4 z 5

Krásná kniha :) Jsem rád, že ji dcera objevila v knihovně. Sám se jmenuji Lukáš :) A tuto pohádku jsem měl rád jako večerníček. Přečetl jsem ji dcerám a líbilo se jim to. Takže to je asi hlavní :)

Knihomolka506
22.05.2020 5 z 5

Příběh o dvou kamarádech, kteří si na pár dní vymění svou identitu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O klukovi z plakátu v seznamech

Večerníček plakáty

2004  94%O klukovi z plakátu