O upíroch a vlkolakoch přehled

O upíroch a vlkolakoch
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460735/bmid_o-upiroch-a-vlkodlakoch-yfy-460735.jpg 4 41 41

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Horory Povídky Fantasy
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Classic tales of vampires and shapeshifters , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O upíroch a vlkolakoch. Přihlašte se a napište ho.

Storm.b
29.04.2024 3 z 5

Nenáročné čtení, hezké obrázky. Pro fanouška tématiky zajímavé, sem tam klišé, některé povídky lepší, jinak spíše průměrné.

harena
25.12.2023 4 z 5

Tak tuto knihu jsem si musela přečíst, protože ji chtěla moje 15ti letá vnučka k Vánocům a potřebovala jsem zjistit, jestli není moc drsná. Ale v klidu jsem ji mohla zabalit, legendy a povídky jsou přiměřeně strašidelné, je tu povídka i od Kiplinga, Maupassanta a dokonce i od Nerudy, takže žádný brak. Nejstrašidelnější jsou ilustrace, ty se tedy taky povedly.

666Jitka
23.11.2022 5 z 5

Vskutku velmi krásně zpracovaná kniha nejenom o upírech a vlkodlacích, která je prošpikovaná krásnými temnými ilustracemi různých autorů. Výběr více či méně známých strašidelných a tajemných povídek, které člověku zpříjemní sychravé pozimní večery. Líbí se mi pestrost a volba jednotlivých kousků, a že vzhledem k tématu, byly zařazeny také výtažky z Drakuly a zkrácená verze Carmily.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O upíroch a vlkolakoch v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech3x