O ztracené ponožce přehled

O ztracené ponožce
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541816/bmid_o-ztracene-ponozce.jpg 4 6 6

Všichni občas ztrácíme ponožky a pak dumáme… Kam se asi poděly? Jedna taková ponožka spadla z nohy malé Zuzance, když se houpala na zahradě. Opuštěná ponožka Eliška zůstala ležet na trávníku a bála se, co s ní bude. Naštěstí potkala hodná zvířátka, která jí pomohla. Jaká dobrodružství zažila? Podařilo se jí najít její sestřičku – ponožku Emilku?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize O ztracené ponožce. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

lucakuca
02.09.2024 5 z 5

Miloučké čtení s roztomilými obrázky. Zapomenutá ponožka si nachází přátelé při hledání cesty domů.

Mimimilujeknihy
29.08.2024 5 z 5

Hezké, dětem se knížka líbila.

Konipásek007
27.08.2024 5 z 5

Milý, jednoduchý příběh, ideální pro děti okolo tří let, nebo - jako v našem případě - i pro ty starší, co zrovna nemusí akční dobrodružství a napínavý děj.
Ponožka se oboum dětem (3 a 6 let) moc líbila, super je mírně předvídatelný děj a opakování některých vět, děti díky tomu mohly vyprávět pohádku společně se mnou, což je moc bavilo. Takže u nás měla knížka úspěch, čteme ji dokola. Ilustrace jsou veselé a barevné. Kladně hodnotím i větší font, takže děcka můžou poznávat písmenka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha O ztracené ponožce v seznamech

pro děti od 3 let

2021  90%Bětka a ztracený míč