Obkresli si zvířata přehled

Obkresli si zvířata
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501100/bmid_obkresli-si-zvirata-krA-501100.jpg 5 1 1

Obkreslovací kniha je skvělou učební pomůckou pro malé děti, které sice už umí držet tužku v ruce, ale ještě si se svými tahy nejsou úplně jisté. Pro děti, které by své výtvarné schopnosti chtěly posunout na další úroveň a chtěly se naučit kreslit konkrétní věci – v tomto případě zvířata. Kniha nabízí obrázky deseti zvířat různé obtížnosti kreslení. Na každé straně se dítě naučí kreslit jedno zvířátko, které si obkreslí a pak si výsledný obrázek domaluje podle vlastní fantazie. Široké průřezy na každé straně dovolují použít ostře ořezanou tužku, pero, fix i silnější í pastelky. Kniha je vyrobena z pevného, odolného materiálu, vydrží tedy hrubší zacházení, a díky podložce, která je součástí knihy a zasouvá se pod jednotlivé stránky, je možné ji opakovaně používat.... celý text

Pro děti a mládež Omalovánky Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Stencil Fun - Animals

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obkresli si zvířata. Přihlašte se a napište ho.

Péťa Z.
29.08.2022 5 z 5

Jednotlivá zvířata - vždy jedno na stránce - doplňují jednoduché otázky (Co dělá kočka? Kolik ovcí se pase na louce? Jak dělá tygr? Mají tygři pruhy nebo skvrny? Jsou sovy noční ptáci? a další).
Na poslední dvoustránce naleznete návod, jak knihu používat.
Zajímavý tip na dárek pro malé kreslíře. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Obkresli si zvířata v seznamech

Autorovy knížky

Clare Wilson