Očkování - pro a proti: Příručka pro individuální rozhodnutí k očkování přehled

Očkování - pro a proti: Příručka pro individuální rozhodnutí k očkování
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490880/bmid_ockovani-pro-a-proti-ENM-490880.png 4 5 5

Kniha je určena především pro rodiče očkovaných dětí, turisty cestující do tropických zemí, ale také pro praktické lékaře. Úvodní část přináší obecné informace o očkování, jeho podstatě a druzích, ale také jeho výhodách a rizicích. Hlavní část knihy je rozdělena do tří částí: první část se zabývá obecně doporučeným očkováním (hlavně v Německu), druhá část je věnována speciálnímu očkování (které se musí platit) a třetí část se zabývá očkováním proti tzv. "cestovním onemocněním". V jednotlivých kapitolách jsou vždy detailně zhodnoceny výhody a nevýhody očkování a popsány choroby, proti kterým se očkování provádí. Kniha je velmi podrobná, složitá a nezáživná. Autor je také příznivcem homeopatie a není příliš velkým zastáncem očkování, což by mohlo být i nevhodně interpretováno.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Impfen - Pro & Contra: Das Handbuch für die individuelle Impfentscheidung, 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Očkování - pro a proti: Příručka pro individuální rozhodnutí k očkování. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Chesterton
18.02.2022 5 z 5

Podnětná a velmi (pokud jde o zdroje) fundovaná publikace od mnichovského pediatra. Zejména do současných časů, kdy jsme manipulováni covid strachem a konfrontováni se lživými autoritami v bílých i politických pláštích.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Očkování - pro a proti: Příručka pro individuální rozhodnutí k očkování v seznamech

v dalších seznamech1x