Odloučení přehled

Odloučení
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403861/bmid_odlouceni-Yqe-403861.jpg 3 75 75

Jejich manželství se rozpadlo, ale zatím si to nechávali pro sebe... Christopher odjíždí do Řecka za prací a jeho manželka se ho po čase vydá hledat – na popud své tchýně, která se synovi nemůže dovolat. Je to trochu podivná výprava: pro vypravěčku se cesta stává příležitostí k poslední rekapitulaci vyhaslého manželství. Přijíždí s odhodláním požádat Christophera o rozvod, v téměř opuštěném hotelu však nenachází ani svého chotě, ani klid na přemýšlení. Pak je ale Christopher nalezen mrtvý u cesty do nedaleké vesnice. Je teď z manželky exmanželka, nebo už jen vdova? Zprvu banální příběh o důvěře a nevěře nabírá hloubku a sílu, která dokáže ohromit i ochromit.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Odeon

A Separation, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odloučení. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (23)

playada
26.09.2024 5 z 5

Velice zdařilé. Velice líbilo. Jsem spokojena.

Felidae
03.12.2023 5 z 5

Velmi zdařilý psychologický román s výborně zvládnutými charaktery a atmosférou.

Imor
19.09.2023 4 z 5

Věcně a bez emocí podané téma rozpadajícího se manželství, obohatila autorka perfektním popisem tísnivé atmosféry řeckého města. Kniha jejíž obsah je natolik frustrující, dává knize zvláštní přitažlivost. Opět Odeon vydal dobrou knihu.

Knižní novinky (29.1. - 11.2.)

29.01.2018

Dívala se špatným směrem, smrt, kterou vyhlížela, přišla zezadu.

Kniha Odloučení v seznamech

v dalších seznamech1x