Odpočítávač přehled

Odpočítávač https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481935/bmid_odpocitavac-hob-481935.jpg 4 196 196

Strhující debutový thriller o sérii rituálních vražd, která zůstala nevyřešená – a nedokončená. Elle Castillová se ve svém podcastu Odložená spravedlnost už dvě desetiletí úspěšně věnuje starým kriminálním případům. Teď otevřela ten, který ji zajímá nejvíc: případ Odpočítávače, jenž před zhruba dvaceti lety unesl a následně brutálně zabil vždy trojici dívek; každá z nich byla o rok mladší než ta předchozí. U jedenácté oběti, jedenáctileté dívky, se však hrůzný řetězec přerušil. Nikdo nevěděl proč. Policie měla zato, že vrah spáchal sebevraždu, ale Elle tomu nevěří a pouští se do pátrání. Pak však zmizí jedenáctiletá Amanda...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Girl, 11 , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odpočítávač. Přihlašte se a napište ho.

Parwana
07.03.2024 3 z 5

Skoro se mi chce napsat tuctový thriller, protože jsem od knihy čekala mnohem víc. Četlo se to relativně dobře, konec byl jakž takž uvěřitelný.

Eddemi
09.01.2024 3 z 5

Dosť fajn kniha v tomto žánri a bola čtivá asi na úroveň 4 hviezd, zároveň si však myslím, že sa zase až natoľko neodlišovala od priemeru, aby som si o mesiac-dva spomenula na tento príbeh. Takže: kniha čtivá, príbeh dobrý, ale v zásade ničím výnimočný. Taká jednorazovka.

HollyUndead
14.12.2023 4 z 5

Nebyl to pro mě úplný top co se detektivního a thrillerového žánru týče, ale román to byl velice zdařilý, čtivý a napínavý. Některé zvraty se daly poměrně snadno očekávat, logicky se dalo odvodit, co a proč se v knize děje. Nicméně ani tohle mi nebránilo si tu knihu užít. Strhávám za předvídatelnost jednu hvězdičku, ale díky originalitě podcastového prostředí (rozhovory v podcastu jsou součástí vypravování), kvalitně charakterizovaným postavám a zajímavému námětu, který autorka zpracovala kvalitně, čtivě a napínavě, se nebojím dát knize 4 hvězdičky.

Program apokalypsy, Nick a Charlie a další knižní novinky (21. týden)

22.05.2022

Strhující debutový thriller o sérii rituálních vražd

14.02.2022

Knižní novinky (6. týden)

06.02.2022

Kniha Odpočítávač v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x

vraždy sérioví vrazi rituální vraždy zmizení dětí

Autorovy knížky

2022  76%Odpočítávač