Odstresujte se - Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem přehled

Odstresujte se - Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409327/bmid_odstresujte-se-pruvodce-k-zesileni--9ZN-409327.png 5 3 3

Stres je bohužel nepříjemnou součástí běžného života mnohých z nás. Ovlivňuje naše pracovní výkony a zasahuje i do osobních vztahů. Odborník na odbourávání stresu davidji se již desetiletí tomuto tématu věnuje a na konkrétních případech odhaluje řešení, jak se stresu vyhýbat a jak se s ním konečně vypořádat. Nečekejte nudné tabulky či striktní denní harmonogramy, davidji vám svým praktickým a mnohdy i vtipným vyprávěním ukáže cesty, jak si v životě od stresu opravdu ulevit.... celý text

Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: , Pragma

Destressifying: The Real-World Guide to Personal Empowerment, Lasting Fulfillment, and Peace of Mind & Fill What is Empty; Empty , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odstresujte se - Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odstresujte se - Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem v seznamech

v dalších seznamech1x

meditace

Autorovy knížky

Davidji
americká
2019  93%Odstresujte se - Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem