Orlí stín přehled

Orlí stín
https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62469/bmid_orli-stin-ezp-62469.jpg 3 2 2

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Orlí stín. Přihlašte se a napište ho.

minirock
30.03.2021 3 z 5

Jednoduchý a předvídatelný příběh nad kterým by dnešní děti, protože těm je kniha především určena, ohrnuly nos a určitě by jej ani nedočetly. Svět je prostě za těch téměř 80 let někde úplně jinde a s ním i nároky dětí na četbu. Pro nás starší jsou ale tyto příběhy návratem do dávno minulých let dětství, kdy jsme podobná dobrodružství sami zažívali, což už je dnes pro současnou dětskou generaci prakticky nemožné. Možná je to škoda.

Turlogh
04.10.2018 3 z 5

Příběh pro mládež od známého autora třicátých a čtyřicátých let minulého století pana Kosiny. Tři bratři z malé vesničky Řípov potkají v noci v lese tajemného cizince, od kterého dostanou za informaci, jak se dostane na zříceninu hradu Parštejna, starou českou minci - groš Václava II. Pokračuje pátrání po neznámém, do kterého zapojí ještě svého kamaráda a jeho sestru. Jde o poklad rytíře Luboše, který podle staré pověsti ukryl na hradě statečný zbrojnoš Přádek před loupeživými turky. Rozuzlení příběhu ovšem moc dobrodružné není. Slabší závěr, proto dávám jen tři hvězdy. Howgh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Orlí stín v seznamech

v dalších seznamech2x