Orlokův nástupce přehled

Orlokův nástupce
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330052/bmid_orlokuv-nastupce-RDS-330052.jpeg 2 1 1

Rebeka se vydá navštívit své přátele Vivien, Liona, Triase a starého mága Anthiose do země Darmeniů. Před čtyřmi lety ji zachránili před mužem jménem Orlok, který ji prostřednictvím Dravých jazyků unesl z jejího světa a pomocí temného rituálu z ní chtěl stvořit člověka jako je on. Člověka, jehož duši prostoupila či zničila temnota a dala mu do vínku nadlidské schopnosti. Anthios se jí svěří, že čelit pánovi Dravých jazyků, mu dělá čím dál větší obtíže. Ví, že jedině ona je schopná přežít rituál, který by ji obdařil stejnými schopnostmi, jako má Orlok. Starý mág věří tomu, že je Rebeky osud, Orloka porazit. Jenže Orlok je přesvědčen, že Rebeka patří na jeho stranu…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Orlokův nástupce. Přihlašte se a napište ho.

jennefer
22.01.2017 2 z 5

Příběh jako takový není špatný, jenom je na něm hodně poznat, že je to prvotina. Nějak se mi nepodařilo se vžít do postav a i když tam byla akce, nevtáhlo to. Možná by tomu pomohla ich-forma, možná místy víc propracovat. Prostě jsem si připadala jako nezaujatý divák sledující vše z velké dálky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Orlokův nástupce v seznamech

Autorovy knížky