Osudný krok Jana Masaryka přehled

Osudný krok Jana Masaryka
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48050/osudny-krok-jana-masaryka-48050.jpg 4 1 1

Tato publikace navazuje na dokumentární publikaci Státního ústředního archivu v Praze ''Osudové kroky Jana Masaryka''. Kniha je věnována především jako historická pomůcka, pro studium na vysokých i středních školách o pro záslužné instituce a organizace - Masarykovo demokratické hnutí, Masarykovu společnost, Ústav TGM, Společnost E.Beneše, Společnost bratří Čapků a další upřímné zájemce k podpoře jejich snažení a šíření demokratických myšlenek T.G.Masaryka a Jana Masaryka.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osudný krok Jana Masaryka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Mikino00
11.05.2015 4 z 5

Kniha Osudný krok Jana Masaryka je i přes svůj kratší rozsah čtivou a zajímavou sondou do posledních dnů (a nejen jich) Jana Masaryka. Vrhá světlo a pomáhá poodhalit skryté skutečnosti a přináší názory nejen Suma, jeho kolegů a spolupracovníků, ale i vybrané projevy Jana Masaryka. Jediným negativem publikace je časté opakování informací. Sum totiž zde předkládá několik svých článků na podobná témata, a jak sám v úvodu uznává, vzniká tím mnoho podobných textů o stejné vypovídající hodnotě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Osudný krok Jana Masaryka v seznamech