Otazník je polovina srdce přehled

Otazník je polovina srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414417/bmid_otaznik-je-polovina-srdce-x5d-414417.jpg 4 255 255

Elin Boalsová má skvělý život. Žije v New Yorku, je úspěšnou fotografkou, má skvělého manžela, se kterým má sedmnáctiletou dceru Alice. Přesto však Elin stále něco chybí. Jednoho dne dostane dopis od Fredrika, svého kamaráda z dětství, který byl její velkou oporou, když vyrůstala na Gotlandu. Elin se nečekaně vrací její vzpomínky na dětství, jež ji stále více vzdalují od její rodiny a naplňují ji hanbou. Hanbou za to, co kdysi dávno provedla a co ji přimělo z ostrova utéct a už se nikdy nevrátit. Elin chápe, že jediný způsob, jak svým vzpomínkám uniknout a ochránit svou rodinu, je se jim postavit čelem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ett frågetecken är ett halvt hjärta , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Otazník je polovina srdce. Přihlašte se a napište ho.

Imor
13.05.2024 4 z 5

Čtivá kniha, která mě brzy vtáhla do děje. Obě dějové linky byly zajímavé. Vlastně takový smutný příběh z minulosti postupně odkrývaný v současnosti.
A opravdu podtitul knihy jí úplně přesně celou vystihuje.

Pavlaj
01.03.2024 3 z 5

Hm, nevím. Strašně nesympatická hlavní hrdinka. Ovlivněná traumatickým dětstvím. Její máma ještě nesympatičtější (až těžko uvěřitelná, i když chápu, že takové ženy existují). Zcela očekávaně se vydáme po stopách událostí zpátky do Švédska. Celý děj absolutně předvídatelný. Sladkobolný konec.
Pokud hledáte na pár hodin únik od všedního dne, tak do toho. Pokud hledáte něco víc, neztrácejte s Otazníkem čas.
Nejlepší na knížce je: obálka.

Simona99
28.02.2024 5 z 5

Moc hezký příběh. Milé, oddechové čtení. Místy v knížce nějaké myšlenky na zamyšlení. Autorčin styl psaní mi vyhovoval, píše nenásilně, jednoduše, ale přitom stále výstižně. Ideální knížka na odpočinek.

Knižní novinky (29. týden)

14.07.2019

Kniha Otazník je polovina srdce v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x

pro ženy švédská literatura tajemství rodinné vztahy vyrovnání se s minulostí

Sofia Lundberg
švédská, 1974