Otec Pio - Poselství Boží lásky přehled

Otec Pio - Poselství Boží lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502584/otec-pio-poselsi-bozi-lasky-1Qh-502584.jpg 5 1 1

Hlavním zdrojem odhalujícím hlubokou duchovnost i originální osobnost otce Pia je jeho korespondence. Právě z ní jsou vybrány myšlenky v této knížce, která umožňuje čtenáři nahlédnout do velkého duchovního bohatství tohoto oblíbeného světce.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Otec Pio - Poselství Boží lásky. Přihlašte se a napište ho.

Jana512
23.09.2022 5 z 5

Drobná publikace, obsahující v první části myšlenky oblíbeného světce Otce Pia z Pietralciny: o utrpení, o kříži, o plnění Boží vůle, o jeho zkušenostech s modlitbou a o jeho úctě k Marii. Následuje modlitba Otce Pia k Pánu Ježíši - Zůstaň se mnou. Publikace pak obsahuje novénu, tj. devítidenní pobožnost, kdy se zamýšlíme 1. den nad modlitbou. 2.den je zaměřen na pokoru. 3. den je věnován přímluvě O. Pia o vyprošujení důvěry v Boha. 4. den uvažujeme o zkoušce, kterou prožíváme. 5.den je věnován duchovnímu vedení. 6. den kříži. 7. den se má uskutečnit zpověď. 8. den rozjímání o Eucharistii a 9. den úcta k Panně Marii. Touto novénou je možno si na přímluvu P. Pia vyprošovat různé potřeby pro sebe i pro druhé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Otec Pio - Poselství Boží lásky v seznamech

2014  100%Otec Pio - Poselství Boží lásky