Josef Balsamo I-II přehled

Josef Balsamo I-II https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52938/josef-balsamo-i-ii-pameti-lekarovy-52938.jpg 4 113 113

Poutavý příběh odehrávající se ve Francii před francouzskou revolucí. Hlavním hrdinou je Josef Balsamo, jenž na začátku vyprávění navštíví spiknutí několik významných mužů ze všech koutů zemí, kde domluví revoluci - svobodu lidu. Balsamo si usmyslí, že nastolí mír ve Francii...

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Svoboda

Mémories d´un médecin - Josef Balsamo I-II , 1846

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Josef Balsamo I-II. Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
24.09.2023 3 z 5

Mám ráda příběhy, ve kterých hrdina žije věčně, nebo déle než je obvyklé, a díky tomu jaksi ví, umí víc, má zkušenosti. Vytváří to příjemné napětí.

Paulika419
04.04.2023 5 z 5

Alexandr Dumas.Co bylo francouzské v době mého dětství a mládí bylo dokonalé.O to se právě tento spisovatel postaral.Josef Balsamo bylo trochu náročnější počteníčko jak Tři mušketýři ale o to dokonalejší.

Luciiis
05.08.2020 4 z 5

Rada jsem se ke knize vratila, ale je pravda, ze nadsenym vzpominkam z dospivani se soucasny ctenarsky zazitek nemohl rovnat. Tajuplna atmosfera kolem hrabete Balsama me vsak bavit neprestava.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Josef Balsamo I-II v seznamech

v Právě čtených1x