Panavia Tornado přehled

Panavia Tornado
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324419/bmid_panavia-tornado-HJk-324419.jpg 4 2 2

Po několik desetiletí tvořila Tornada hlavní údernou sílu letectev Velké Británie, Německa a Itálie. Tornado vzniklo jako výsledek rozsáhlé mezinárodní spolupráce a představuje velký úspěch evropského leteckého zbrojního průmyslu. Nemalé množství Tornad používá také letectvo Saúdské Arábie. Od doby svého vzniku procházejí Tornada všech států, které je užívají, nezbytnou průběžnou modernizací a s jejich službou se počítá přibližně až do roku 2020.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Panavia Tornado. Přihlašte se a napište ho.

p3tris
05.12.2018 4 z 5

Tornádo bylo jedním z evropských projektů, které vzniklo ve spolupráci Velké Británie, Německa a Itálie. Kromě těchto zemí ho do své výzbroje zařadila i Saudská Arábie. Publikace se zabývá vývojem útočné i stíhací verze a nasazením v Iráku a na Balkáně. Jak je u série zvykem, obsahuje i podrobný popis výzbroje včetně různých srovnávacích tabulek. Pro milovníka moderního letectví představuje dobrý zdroj informací.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Panavia Tornado v seznamech

letadla