Paní, jste na seznamu přehled

Paní, jste na seznamu
https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60673/pani-jste-na-seznamu-60673.png 4 2 2

V novele s detektivní zápletkou si devět žen, jejichž životy prošel stejný muž, vyjasňuje vzájemné vztahy a vazby.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Paní, jste na seznamu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Aghatte
25.10.2021 3 z 5

Ač je to knížečka útlá, dala mi zabrat.
Nápad - pozvat bývalé ženy, milenky a rádoby cokoliv /tedy ženy odmítnuté/ zemřelého do jedné místnosti a navzájem je konfrontovat - se mi zdál výborný.
Ovšem, opět to zpracování. Žen bylo moc, brzy jsem se přestala orientovat, kdo je kdo. Dokonce jsem si chystala vytvořit vlastní seznam - kdo, kde, s kým, proč - jména, vztah k zemřelému, vztah k ostatním ženám, okolnosti případného rozchodu či rozvodu, ale přišlo mi to jako naprostá ztráta času. Vlastně mě nezajímalo, kdo a pokud vůbec, ho zabil, jak a čím. (Opět, jako i v jiné knize autorky :-( )
Přitom to ale nebylo úplně špatné. Jen to tlachání mezi řádky odvádí pozornost od problému. Kdybych někdy jela někam, kde se budu ukrutně nudit, vezmu si tu knihu jako pomůcku a sestavím podle ní kvíz, který dříve vycházel v časopisech. (Měla jsem to ráda, hrozně mě to bavilo, ale už je to 30let)
Takové to paní Zelená má červenou čepičku a snídá v neděli rohlík a v žádném případě by nevlezla do taxíku.
Paní Modrá je šedooká a jeden den v týdnu se postí, a občas jede vlakem.... Atd..
A máte zjistit, kdo kdy co snídá, kam a čím jezdí do kostela a co má na hlavě :-)
Tak tomu ta kniha byla podobná nejvíce. Za to má 3 hvězdy. Zá návrat do mládí. Děkuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Paní, jste na seznamu v seznamech