Nebezpečné tajemství přehled

Nebezpečné tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403785/mid_nebezpecne-tajemstvi-zeq-403785.jpg 4 31 31

Panství Cavendon série

Hrabě Charles vkládá do své krásné dcery Daphne velké naděje. Dívka se má výhodně provdat a rodinu tím společensky povznést. Jeho sny vezmou za své ve chvíli, kdy dívku přepadnou a znásilní. Zdrcenou Daphne čeká ještě další rána: zjistí totiž, že je těhotná. Rodině hrozí skandál a společenský pád. Jediné, co zbývá, je vše zaonačit tak, aby nikdo nic nepoznal. Jenže…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Cavendon Hall, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečné tajemství. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

evik75
27.09.2020 4 z 5

Po téhle knize jsem v obchodě sáhla náhodou a byla jsem příjemně překvapena. Z počátku mi chvilku trvalo, než jsem se do příběhu zcela začetla, ale postupně se mi to líbilo čím dál víc a byla jsem zvědavá, jak to skončí. Určitě si přečtu i další knihy ze série.

Sabča817
01.09.2020 5 z 5

Pěkný čtivý příběh se zajímavou zápletkou zasazený na začátek 20. století. Sice trochu smutný konec, ale další díly si určitě pořídím, páč mě prostě zajímá, jak to bude dál... :-) Opravdu DOPORUČUJI!!! Vhodné jako odlehčené čtení po detektivkách a thrillerech.

Artep071
10.08.2020 4 z 5

Hezké a čtivé .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nebezpečné tajemství v seznamech

v dalších seznamech1x