Past přehled

Past
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183821/past-183821.jpg 4 162 162

Námětem románu Past je příběh lidí, kteří vedou dvojí život. Vít Kail je středně zámožný notář s dobrou klientelou. Se svou ženou lékařkou Milanou si postavili vkusně zařízenou vilu na okraji Prahy, jejich manželství ale zůstává i po více než deseti letech bezdětné. Nejednou se tomu jejich blízcí podivují a dávají vinu sebevědomé Milaně. Nečekaná Vítova smrt však odhalí, že nedaleko své kanceláře v centru si pronajal byt, v něm žil tajně se svou druhou rodinou a s výtvarnicí Gallou má devítiletého syna, který se jmenuje po něm a je jeho dědic. To přinutí obě Vítovy ženy jednat a do svých sporů vtáhnou příbuzné a přátele. Pro Víta se ženský svět stal pastí, a když se do ní lapil, vypustil džina z láhve, který leckomu poslouží, ale jen za cenu prozrazení dalších tajemství ostatních hrdinů románu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Past. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (43)

ČtemePodDekou
19.07.2024 4 z 5

Zajímavá zápletka, čtivé a i když to bylo trochu překombinované, no tak co.
Je to prostě ze života, hezky napsaný příběh, koneckonců nikdy nevíme, co (ne)uvěřitelného se přihodí nám. Určitě doporučuji a já jdu na další knihu od autorky.

Babo
23.09.2022 4 z 5

Kniha se opět čte dobře,ale je už příliš překombinovaná a jen málo uvěřitelná a proto jednu hvězdičku ubírám. Je to škoda,ale tentokrát jsem nevěřila ani jedné z postav .

knihovniceS
18.04.2022 4 z 5

Past
Po dočtení jsem rozpolcená. Věřím, že celý děj románu je jen fabulace – fantazie autorky. Zapeklité vztahy, drama, postava hlavní hrdinky Milany nemůže být skutečná a její sokyně Gally také ne. Kniha se čte velmi dobře. Zápletek je hodně a oči slzavé. Nechci nic prozradit, román stojí za přečtení. Dávám 4 hvězdy a doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Past v seznamech

v Právě čtených4x