Pastvina zmizelých přehled

Pastvina zmizelých
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31603/mid_pastvina-zmizelych.jpg 4 226 226

Kapitán Exner série

Břehy přehradního jezera na řece z jistého úhlu pohledu stříbropěnné pokryl za dlouhá léta nános nesčetných rekreačních chat. A právě tam, kde obyvatelé rušného velkoměsta hledají po celotýdenní lopotě a každodenních starostech relaxaci prostřednictvím panenské přírody a romantiky, se od jisté doby začali ztrácet lidé. V nepravidelných intervalech a nejrůznější — od mladé ženy po babičku, od hornika přes řemeslníka k chuligánovi, nečekaně mizí chataři i starousedlíci. Zdánlivě nemají zmizelí nic společného, a přece je kapitán Michal Exner přesvědčen, že něco takového musí existovat. A když je tento mladý doktor práv a vyšetřovatel pražské kriminálky o něčem přesvědčen, pak to taky obvykle dokáže a odhalí, kdo a proč má ve zločinu prsty. Vydání třetí, v nakladatelství MOBA první.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pastvina zmizelých. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (64)

baji42
24.09.2024 5 z 5

Skvělá starší tuzemská detektivka, která nabízí vše, co má tento žánr obsahovat - výbornou zápletku, napětí, dobré dialogy, logické vysvětlení i jemný humor.

klarence
04.09.2024 2 z 5

Tentokrát jako audiokniha a upřímně , asi bych se trápila se čtením.
Zbytečně moc rozvleklé , moc postav, kde jsem se občas ztratila..
za mne tedy žádná pecka.

Birlibán
26.07.2024 4 z 5

V chatové oblasti se ztrácejí lidé, různí, muži i ženy mizí beze stopy. Najde kapitán Exner příčinu?
Knize by prospělo trochu zkrácení, přišlo mi to popravdě docela rozvleklé, a opět i velké množství postav, ve kterých se snadno ztratíte. Ale na konci se naštěstí dozvíme jak to všechno bylo, kdo, proč a jak. A tak to má být.

Nové eknihy zdarma (květen)

05.05.2020

Kniha Pastvina zmizelých v seznamech