Pavučina přehled

Pavučina
https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74159/pavucina-74159.jpg 2 2 2

Taňa Lucká je autorka, ktorá vie majstrovsky narábať s príbehom. Herbert, zámožný podnikateľ, žije v usporiadanom vzťahu so svojou druhou manželkou a dcérou Zuzanou. Zdanlivo je všetko v poriadku. Zuzana je úspešná dizajnérka, ktorá má tesne pre svadbou. Tú však v poslednej chvíli nečakane odvolá. A odvtedy akoby sa na rodinu hrnuli nešťastia. Herbert zamestná vo svojej firme mladú účtovníčku, ktorá sa však ukázala až priveľmi šikovná.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pavučina. Přihlašte se a napište ho.

Dada077
13.07.2019 2 z 5

Bolo to najnepríjemnejšie čítanie za posledných niekoľko rokov. Čo bolo vyslovené na jednej strane, po necelej ďalšej to už nebola pravda. Udalosti splývali a prelínali sa a v zmätku úsečných viet som si ich nestíhala uvedomiť, nieto ešte vychutnať si ich s pôžitkom z čítaného slova. Dej som nenašla. Nebyť krátkej recenzie na obálke, doteraz neviem, o čo išlo.

bookcase
01.02.2012 2 z 5

Na knížku jsem se těšila hodně, ale zklamala mě, bohužel mi nesedla stylem, ani nevím proč, ale nemohla jsem se pořádně včíst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pavučina v seznamech

Taňa Lucká