Pedagogicko-psychologické poradenství a intervence v raném a předškolním věku u dětí se speciálními vzdělávacími potřeba přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129522/bmid_pedagogicko-psychologicke-poradenst-653e55a18e262.jpg 0 0 0

Učební text je zaměřen na problematiku raného a předškolního věku u jedinců se speciálními vzdělávacími potřebami. Text se orientuje na podporu a intervenci u dětí s tělesným postižením, zrakovým postižením a sluchovým postižení.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pedagogicko-psychologické poradenství a intervence v raném a předškolním věku u dětí se speciálními vzdělávacími potřeba. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pedagogicko-psychologické poradenství a intervence v raném a předškolním věku u dětí se speciálními vzdělávacími potřeba v seznamech

Dagmar Opatřilová
česká, 1962
2005  0%Metody práce u jedinců s těžkým postižením a více vadami
2007  0%Somatopedie : texty k distančnímu vzdělávání
2006  0%Pedagogicko-psychologické poradenství a intervence v raném a předškolním věku u dětí se speciálními vzdělávacími potřeba
2008  0%Možnosti speciálně pedagogické podpory u osob s hybným postižením
2011  0%Předprofesní a profesní příprava jedinců se zdravotním postižením