Jak jsem zabila maminku přehled

Jak jsem zabila maminku
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1700/jak-jsem-zabila-maminku-1700.jpg 3 8 8

Svoboda začíná tam, kde končí příběhy. Příběh lidské bezmoci a nedorozumění. Román je volnou součástí rodinné ságy Věže Svatého Ducha, v níž se zřetelně prolíná realita s fikcí. Kompozice románu je vystavěna ve třech rovinách, které mezi sebou vedou bezohledný dialog. V prvé se shledáme s vypravěčkou a prostředím, které známe z předchozího románu Kráčel po nestejně napjatých lanech. Z přeintelektualizovaného dítěte vyrostla mladá žena, která to má těžké hlavně sama se sebou. Jsou šedesátá léta. Druhá je pronikáním pod povrch dlouhého psychoanalytického vztahu v letech osmdesátých a devadesátých. Mladá žena stále nechce dospět. Ve třetí rovině se ocitneme na hranicích Chile a Argentiny, kde se jí groteskně otvírá možnost žít tak, jak o tom vždycky snila. Uzavírá se tak historie selského rodu, který tvrdošíjně mířil do úplné zkázy...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak jsem zabila maminku. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

lencin
05.09.2020

Příběh o lidské bezmoci a nedorozumění. Prolínání reality a fikce. Volná součást rodinné ságy Věže Svatého Ducha.
(2009)

Luucieee
28.09.2018 3 z 5

OSOBA pravidelně chodí ke svému psychiatrovi už několik let. Vypráví mu o svém životě, pořád dokola a dokola. Objevují se poznámky psychiatra i vydavatele. Musela jsem se do čtení trošku nutit, ztrácela jsem se v tom. Autorka v této knize použila svojí OSOBU. Ale, co je realita a co je fikce?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak jsem zabila maminku v seznamech