Případ falešné staré panny přehled

Případ falešné staré panny
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/3386/pripad-falesne-stare-panny-3386.jpg 4 26 26

Perry Mason série

Sue Fisherová je sekretářkou Endicotta Campbella, ředitele Důlní, hutní a investiční společnosti Corning. Majitelka firmy, stará slečna Corningová, trvale upoutaná na kolečkové křeslo, žije v Jižní Americe, a nyní má navštívit losangeleské sídlo společnosti. Od tohoto rozhodnutí se na Sue řítí lavina pohrom. Je obviněna ze zpronevěry, dokonce i z vraždy a únosu. Naštěstí. ji zastupuje advokát Perry Mason...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Brána

The case of the spurious spinster , 1965

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ falešné staré panny. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
26.04.2021 3 z 5

Jeden z případů, kde Perry Mason řeší záměnu osob. Zpočátku jsem se nějak nemohl začíst, ale od poloviny se to rozjelo. Klasika s vyvrcholením v soudní síni. Příjemná oddychovka na odpoledne. Mohu doporučit.
Uspokojivé.

Greenfingers
09.07.2020 5 z 5

E.S.Gardner je má "srdcovka" a na jeho Perryho Masona nedám dopustit. Přečetl jsem velkou část série s tímto "obhájcem nevinných" a téměř všechny příběhy mě doslova dostaly, včetně Případu falešné staré panny.
Autor se drží své zásady, že čím zapeklitější a zamotanější je zápletka, tím více vyniknou Perryho analytické schopnosti a někdy i neortodoxní způsoby získávání důkazů.

čef
28.09.2019 5 z 5

Jó, to byly časy, když autorům stačilo na napínavý právnický thriller pouhých 170 stránek a čtenář si neoddychl, dokud nedočetl poslední řádek. Přesně taková je tato kniha. Mladá dívka v nebezpečí života a nikdo neví kdo je kdo. Perry Mason i Dela Streetová mají plné ruce práce, aby se dobrali pravdy. Klasika mnohem lepší mnohých dnešních knih na obdobné téma.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Případ falešné staré panny v seznamech