Pes baskervillský přehled

Pes baskervillský
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104737/bmid_pes-baskervillsky-TrR-104737.png 5 3924 3924

Jedinečné líčení atmosféry tajemství a hrůzy z událostí, které se zprvu vzpírají logickému chápání, činí z Psa baskervillského nejslavnější Doylův detektivní román. Detektiv Sherlock Holmes se svým přítelem a pomocníkem doktorem Watsonem vyšetřují případy záhadných úmrtí na venkovském panství v pochmurné krajině vřesovišť. Kdo měl zájem na smrti sira Charlese, dobrosrdečného mecenáše zdejšího nehostinného kraje? Je oním vraždícím monstrem skutečně nepolapitelný děsivý pes?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Josef R. Vilímek

The Complete Sherlock Holmes, 1902

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pes baskervillský. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (491)

Ivan F
18.08.2024 5 z 5

S hodnotením notoricky známych kníh a príbehov je ten kríž, že všetci vedia o čom knihy a príbehy sú. Tým pádom napísať niečo nové do komentára je prakticky nemožné. Výsledkom je teda to, že sa buď pridáte na stranu nekritických obdivovateľov alebo rozčeríte vodu iným názorom. Nespravím ani jedno, ani druhé, len napíšem, že rozumiem tomu, prečo sa "rozprávka" o zlom psovi stala takou populárnou a vydržalo jej to až doteraz. Zvyšok je už obohraná platňa.

Kateřina259
14.08.2024 4 z 5

Moje první detektivka s Sherlockem Holmesem a určitě ne poslední. Osobnost Sherlocka je roztěkaná, osobitá a zcela vyniká mezi ostatními deketivy. No a samotný příběh nezklamal.

oleg121
08.08.2024 5 z 5

Výborná klasika, ktorá ani po toľkých rokoch od vydania nestráca na atmosfére a kvalite vykreslených postáv.

Billy Summers, Medovník s pepřem a další knižní novinky (20. týden)

15.05.2022

Knižní novinky (30. týden)

25.07.2021

Kniha Pes baskervillský v seznamech