Podkin Jednoouško a dar Temnory přehled

Podkin Jednoouško a dar Temnory
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463863/bmid_podkin-jednoousko-a-dar-temnory-cWU-463863.jpg 5 22 22

Podkin je zpátky. Nejnapínavější příběh, jaký jste kdy četli, pokračuje! Je časné ráno a potulný bard po špičkách opouští Trnkovou noru. V hlavě mu pořád ještě doznívá zvuk křídel hrozivých kovových vran, které ho noc co noc děsí ve snech. Nikde nesmí zůstat příliš dlouho ¦ to by mohlo být nebezpečné. Ale zdá se, že tentokrát nebude na své cestě sám. Malý Rue se totiž rozhodl také stát vypravěčem příběhů. Tak pojďte a poslyšte spolu s ním další napínavé vyprávění o legendárním Podkinovi Jednooušku…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Gift of Dark Hollow, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podkin Jednoouško a dar Temnory. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

IreneP
12.11.2021 5 z 5

I druhý díl Podkina nadchnul nejen moje dva syny (9, 6), ale i mě samotnou. Takhle si představuji zajímavou fantasy pro děti. A ty ilustrace! Na ty se dokážeme vynadívat dlouhé minuty. Všichni už se těšíme na další díl.

kubo819
04.09.2021 5 z 5

Slovami Půka: "Pšekvápko!" Ďalšie výborné pokračovanie skvelej fantasy série a príbehu troch králičích súrodencov v boji proti Gormom. Skvelé nové postavy ako Zarza, Več či Jama. Nevieme sa dočkať ďalšieho pokračovania, len už aby vyšlo! Možno o vlas lepšie ako prvý diel.

lucie3725
03.04.2021 5 z 5

Jedna z nejlepších fantasy sérií, jaké jsem kdy četla. Druhá kniha nezklamala, naopak. Opět napínavá, opět s báječnými ilustracemi Davida Wyatta... A definitivně miluju Půka! "Díla, díla!" ❤️ Nemůžu se dočkat třetího dílu. (V Británii už jich vyšlo pět!)

Knižní novinky (13. týden)

28.03.2021

Knižní novinky (12. týden)

21.03.2021

Knižní novinky (7. týden)

10.02.2019

Kniha Podkin Jednoouško a dar Temnory v seznamech