Oběšená přehled

Oběšená
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303880/bmid_obesena-sx1-303880.jpg 4 21 21

Detektiv Peter Decker má na krku vyšetřování dvou spletitých případů. Když se na něj obrátí jeho dlouholetá přítelkyně Terry McLaughlinová s prosbou o pomoc, Decker nemůže odmítnout. Přestože ví, že se bude muset znovu setkat s jejím prchlivým a nebezpečným manželem Chrisem Donattim. I když jejich setkání dopadne dobře, po pár hodinách mu Terryin a Chrisův nezletilý syn Gabe oznámí, že matka zmizela z hotelu a otec nezvedá telefon. Decker vezme Gabea k sobě a začíná pátrat po nezvěstné Terry, jíž je v patách žárlivý manžel… Jenže mezitím se v rozestavěném domě objeví na trámu pověšené tělo zdravotní sestry Adrianny Blancové, která holdovala nevázanému životu. Je to sebevražda, nebo vražda? Během výslechu rodiny a Adrianniných přátel Decker se svým týmem rozplétá podivné okolnosti a souhry náhod. Odhalí psychopatického vraha ještě dřív, než dojde k dalšímu zločinu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Hangman, 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Oběšená. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

IvcaIva
20.09.2024 3 z 5

nebavilo, dočetla jsem jen silou vůle
zápletka divná, nijak napínavá

Maky806
16.06.2024 5 z 5

Dobře se to četlo, za mě dobrý příběh.

Ira13
26.05.2021 4 z 5

Dobře napsané. Četla se rychle, upoutala mě. Občas trošku drhly dialogy. trochu mi chybělo dotažení . Ale ráda si od spisovatelky přečtu další

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Oběšená v seznamech

Faye Kellerman