Kdo má právo zabít? přehled

Kdo má právo zabít?
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540488/bmid_kdo-ma-pravo-zabit.png 4 7 7

V kláštereckém kostele Navštívení Panny Marie je místním zvoníkem objeveno mrtvé tělo studenta pražské AVU, který se svými spolužáky pomáhal při restaurování barokních fresek. Trojice kláštereckých kriminalistů stojí před dalším složitým případem, který začíná v dávné minulosti a nastoluje otázku, zda má člověk právo vzít spravedlnost do svých rukou. U vyšetřování nemůže samozřejmě chybět malíř a amatérský detektiv Ctirad Karafiát, který se bez váhání zapojuje do vyšetřování. K dopadení pachatele bude tentokrát policie potřebovat jeho zkušenosti i důvtip...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdo má právo zabít?. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

babystar
17.07.2024 3 z 5

Dvanáctá kniha série o tom, že zoufalí lidé dělají špatné věci. První dojem - téma zajímavé, zpracování odfláknuté. Zarazily mne časové nesrovnalosti. Během děje je zmínka, že děti mají ve škole ředitelské volno, ale o kousek dál jsou děti v aquaparku, protože je konec srpna. A nakonec i odhalení pachatele proběhlo tak nějak mimochodem, že to člověk málem přehlédl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdo má právo zabít? v seznamech