Pětsetkrát Jan Werich přehled

Pětsetkrát Jan Werich
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164416/bmid_petsetkrat-jan-werich-164416.jpg 5 8 8

Sbírka statí, dopisů, rozhovorů, ... Jana Wericha vydaná ke 30. výročí vzniku přátel Jana Wericha ve Zlíně.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pětsetkrát Jan Werich. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

IVANA0123
22.05.2020 4 z 5

Jako vždy humorné, milé a inteligentní. Jen mi u některých citátů chybí to okolo, ta návaznost na další text a přijde mi to škoda. Nic to ale nemění na tom, že Jan Werich byl výjimečný a i po letech nám má co říct a v mnoha ohledech se od něj v přístupu k životu můžeme učit.

"Kdo se umí smát sám sobě, má právo se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá."

"Malý kluci si málokdy uvědomují, že čas letí. Že loňské prázdniny se už nikdy, nikdy nevrátí."
(5/20)

radusak9806-1
25.01.2020 4 z 5

Některé moudrosti, se sice opakují jen v jiném znění. Přesto je to výborná sbírka moudrostí a postřehů klauna Jana, spisovatele Jana a hlavně člověka Jana.

evonra
23.01.2017 5 z 5

Sbírka životních mouder a úvah krásného člověka.
Tuším, že kdyby pan Werich předčítal například i takový telefonní seznam či kuchařku, podal by to s grácií a vtipem jemu vlastním, že bychom s fascinací naslouchali do posledního slova...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pětsetkrát Jan Werich v seznamech

humor