Pojistka smrti přehled

Pojistka smrti
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214002/mid_pojistka-smrti-214002.jpg 4 85 85

Pia Grazdaniová série

Pia Grazdaniová, nadaná studentka medicíny, spolupracuje na Columbijské univerzitě s podivínským vědcem doktorem Rothmanem na výzkumu, jenž by mohl změnit budoucnost lidstva. A také budoucnost jistých podnikatelů, kteří vydělávají na odkupu pojistek starých a nemocných lidí.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pojistka smrti. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
17.01.2023 1 z 5

Knihu po 80 ti stranách odkládám a už se k ní nevrátím.tema by bylo zajímavé kdyby nebylo tak příšerně zdlouhavé.

Oli1104
08.01.2023 3 z 5

Mam rada knihy Robina Cooka, ale tahle me ne a ne dostat. Ano, precetla jsem ji, a nakonec i rada. Konec respektive druha polovina mela spad, ten zacatek se ale, pro me, neskutecne tahl. Zajimave tema, jako vzdycky, a ackoli se chystam na “cookovskou pauzu “, tesim se na dalsi roman.

jasnyj
23.05.2020 3 z 5

Jako celek je kniha slabší než ty co jsem již od Cooka četl. Zhruba první polovina je většinou popis jak se dají vydělat prachy na starých lidech, což by se asi dalo shrnout do dvou kapitol :)
Vážně jsem chtěl knihu odložit na někdy. Nějak mi nedalo, že by od Cooka byla celá kniha skoro o ničem. Po přečtení recenzí jsem vydržel.
A v následující druhé polovině se dostaví Cookův talent pro svižnou detektivku. Jen konec mi připadal dost uťatý. Vypadá to, že je tak připraveno na další pokračování...
Zajímavé téma.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pojistka smrti v seznamech

Robin Cook