Pichlavá láska přehled

Pichlavá láska
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465157/bmid_pichlava-laska-2fq-465157.jpeg 4 36 36

Když někdo žije tak dlouho sám, uzavřen ve svém vlastním mikrosvětě, stejně jako Sylvie, zákonitě se stane trochu pichlavým. Obzvlášť, když se s vámi život právě nemazlí. Sylvie již léta tajně miluje svého šéfa, profesora Lomaxe, a tiše doufá, že se třeba jednou rozvede a zjistí, že je vedle něho i ona. Když právě neobdivuje pana profesora, pomáhá Sylvie v místním útulku pro ježky. Život plyne v příjemné jednotvárnosti a nic zvláštního se neděje. Až do okamžiku, kdy se Sylvie dozví, že se její milovaný profesor opravdu rozvádí. Že by se její naděje konečně naplnily? Už konečně nebude muset jen snít… Ovšem ouha, pan profesor nasměroval svou náklonnost úplně jiným směrem – k mladé a krásné doktorandce Lole. Sylvie se po letech tvrdě probouzí ze svého snu, kterého se však nechce jen tak lehce vzdát.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Needlemouse, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pichlavá láska. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (16)

ErčaV.
25.07.2023 4 z 5

Ze začátku knihy, jsem si říkala že Sylvie se chová jak malé dítě. Upnula se na profesora a hodně si přibarvovala něco co se nejspíš nestane. Tímto mi byla hlavní postava dost nesympatická. Ale asi v polovině knihy se dozvídáme, proč se tak moc nesnáší s Kamalem. A po tomto zjištění se můj pohled na Sylvii změnil. Jinak kniha je nenáročná na čtení a hlavně je to příjemná oddechovka.

ivzu77
25.05.2023 3 z 5

TAK JÁ JSEM PŘED PÁR DNY U NÁS NA SÍDLIŠTI U HLAVNÍ SILNICE ZACHRAŇOVALA JEŽKA :-)
Rukou osudu jsem pak o víkendu sáhla po této knížce, kterou jsem měla připravenou na kopici od Vánoc a oni jedním z hlavních témat knihy jsou ježci a jejich záchranná stanice v Londýně :-)
Pichlavá láska není samozřejmně jen ta ježčí :-)

Fzuzik
21.03.2023 3 z 5

Příjemné oddychové čtení. :)

Knižní novinky (44. týden)

25.10.2020

Kniha Pichlavá láska v seznamech