Pochované kosti přehled

Pochované kosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523403/bmid_pochovane-kosti-651557b03d720.jpg 4 808 808

Detektívka Josie Quinnová sa teší na pokojnú večeru so svojím priateľom Noahom u jeho matky. Keď však prídu k nej, nájdu ju za domom v záhrade. Bez známok života a s ústami plnými hliny. Počas vyšetrovania sa objavuje množstvo záhadných fragmentov a stôp. Ide o ruženec zahrabaný v hline blízko tela Colette Fraleyovej alebo o flash disk s menom Drew Pratt, najslávnejšej nezvestnej osoby v Dentone. Josie zistí, že Pratt mal brata. Aj ten bol nezvestný dovtedy, kým jeho telo nevyplavila rieka. Postupne sa vynára viac súvislostí a Josie začína váhať. Je možné, že by sa Noahova matka, láskavá a usporiadaná Colette, zaplietla do zločinu? Prežije jej krehký vzťah s Noahom takéto obvinenie? Josie a jej tím postupuje v pátraní, ale vrah je tentoraz o krok pred nimi a obetí stále pribúda.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Bones She Buried , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pochované kosti. Přihlašte se a napište ho.

Jara.v
24.06.2024 4 z 5

O maličko slabší než předchozí dva díly. Vraha jsem vytušila v podstatě hned, jak se v ději objevil. Ale souhlasím s noki2, že knihy jsou lepší a lepší. Chování Noaha a jeho sestry mi také lezlo na nervy. Celkově to ubíhalo a najednou byl konec. Jdu na další díl.

noki2
21.06.2024 4 z 5

Každým dalším dílem jsem víc a víc spokojená. První díly byly slabší. Tento příběh byl výborný napnutá jsem byla až do konce. Ovšem nechápala jsem Noahovo chování vůči Josie, Vždyť je taky policista a ví jaké jsou postupy při vyšetřování. Občas mě to hodně rozčilovalo. Jeho sestra byla ještě horší. Pokud jde o Jitku Ježkovou, tak čtení audioknih v jejím případě je slabší průměr.

Jani23
29.05.2024 5 z 5

Parádní detektivka jako celá série. Lisa Regan je skvělá autorka.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejčtenějších knih (prosinec)

15.12.2022

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

14.11.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Pochované kosti v seznamech

v Právě čtených12x