Podlý král přehled

Podlý král
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541176/bmid_podly-kral.jpg 4 1499 1499

Člověk musí být dost silný na to, aby bojoval pořád dokola. Druhý díl napínavé fantasy série. Doubek je dědicem vílího trůnu a Jude musí bratříčkovi zajistit bezpečí. Právě proto k sobě připoutala podlého prince – teď už krále – Cardana a stala se šedou eminencí tahající za nitky celé říše. Král ale dělá vše, aby ji ponížil a zesměšnil, ačkoli ho lidská dívka stále více fascinuje. Když se ukáže, že chce Jude někdo v jejím okolí zradit, musí smrtelnice odhalit, kdo jí jde po krku. Dokáže se navíc vyrovnat s city, které chová ke Cardanovi?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Wicked King, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podlý král. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (239)

zuzca.h
07.09.2024 4 z 5

Ze začátku jsem se zase nemohla začíst, ale od poloviny to nasralo obrátky a konec byl super. JUDr tak dlouho kombinovala až ji přepletichařili všichni ostatní.

EjkaM
05.09.2024 5 z 5

Tenhle díl se opravdu povedl. V poslední době americké autorky romantasy navšetují asi stejné kurzy tvůrčího psaní, takže Podlý král mě mile překvapil, že se mu daří udělat pár krůčků mimo tradiční schéma a nechala jsem se několikrát i překvapit. Spousta napětí, čtivé, nápadité, postavy nejsou černobílé. Těším se na další díl.

Tyna_Pav
10.08.2024 3 z 5

O něco slabší než první díl, ale ty zvraty umí Black prostě skvěle. Těším se co přinese poslední díl.

Neklidná růže a další knižní novinky (38. týden)

13.09.2024

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019

Tímto odsuzuji Jude Duartovou do vyhnanství ve světě lidí. Dokud nebude omilostněna Nejvyšší korunou (Cardan)

Sloužil jsem princi Dainovi. Ne tobě. (Přízrak)

Jestli jsi nemoc, tak nemůžeš být i lék. (Cardan)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2019 - Goodreads Choice Awards (Young Adult Fantasy)

Kniha Podlý král v seznamech

v Právě čtených36x