Podraz přehled

Podraz
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484593/bmid_podraz-nay-484593.jpeg 4 144 144

Kolotoč série

< 3. díl

Kde jsou hranice hamižnosti? Neexistují? Anebo jen prostě nejsou vidět, když člověku zakalí zrak mlha tělesné touhy? Několik lidí o tom bude muset vážně popřemýšlet… Orla zatkla policie. Olka se kvůli němu vrací do Polska a žádá o pomoc prokurátora Łukasze Zimnického. Ten souhlasí s tím, že jí vyhoví, ale klade si jednu podmínku: Orłowski se musí stát korunním svědkem. Potíž je však v tom, že Orlovi se do toho příliš nechce. Ve Vratislavi se zase Lilka s Michałem pokouší rozkrýt tajemství sekty, jejímž hlavním úkolem je vyprat špinavé peníze pro Chobotnici. A to všechno je přitom jen špička ledovce…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Red

Przekret, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podraz. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (30)

crazyslunicko
21.08.2024 4 z 5

Oproti předchozímu dílu, byl tento závěrečný podstatně lepší. Je to sice větší množství postav, ale kniha má rychlý spád. Děj mě zaujal a konec byl docela dost překvapující. Moc hezké. Zkusím si od autorky přečíst další knihy.

Alex.rrr
28.07.2024 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale není to pro náročného čtenáře. Děj je v duchu předchozích dílů, nenadchne neurazí, do děje nevtáhne. Závěr byl pěkný, ale zaděláno na další díl. Někdy až neuvěřitelné scénáře, a asi všichni Poláci jsou báječní nádherní a neodolatelní ve stylu Man in Black s obličejem modelů.

Nika.
11.10.2023 4 z 5

Podraz se nesl v duchu předchozích dvou dílů.
Knížka se četla dobře, bylo trošku těžší zorientovat se v některých postavách.

Knižní novinky (40. týden)

03.10.2021

Kniha Podraz v seznamech